Duben 2013

Date a Live

10. dubna 2013 v 21:30 | otakuu04 |  Anime(Sem sa Pridáva)
Počet epizod:8/12
Žánry: Harém, Podle novely
V příběhu po odehrání katastrofického scénáře "Spacequake", nebo-li vesmírného zemětřesení, se snaží Itsuka Shidou za pomoci svých přátel a známých zastavit další možný Spacequake, který se opět blíží. Jsou dva způsoby, jak Spacequake zastavit. Buďto zaútočit na tento jev, kde je velmi nízká šance úspěchu, nebo získat srdce dívky, která nepatří mezi normální lidi, a Spacequake, aniž by to věděla, ovládá. Itsuka má rozhodně co dělat.

Yahari Ore no Seishun Love Come

10. dubna 2013 v 21:25 | otakuu04 |  Anime(Sem sa Pridáva)
Počet epizod:?
Žánry: Ecchi, Komedie, Podle novely, Seinen, Školní život, Vyšší střední škola
Hikigaya Hachiman je uzavřeným studentem střední školy s velmi pesimistickou povahou, kterou nechce tvrdohlavě změnit. Věří, že mládí je ta nejzbytečnější část lidského života, protože "mladí je zlo", které si každý přizpůsobuje a představuje jako část života, kde pozná celý svět. Jeho učitelka ztratí nervy poté, co ji nejednou hned třikrát urazí, a za trest ho nažene do nejvíce opuštěného klubu na škole. Dostane Hachiman rozum a najde si kamarády na škole, kde s nikým nemá nic společného? To zjistěte sami…
Ep. na toto anime sa nebudu pridávať(na tomto blogu)

Shingeki no Kyojin

10. dubna 2013 v 21:18 | otakuu04 |  Anime(Sem sa Pridáva)
Počet epizod: ?
Žánry: Akční, Ozbrojené složky, Podle mangy, Shounen
Před několika stoletími byli lidé téměř vyhubeni obry. Obři jsou typicky vysocí, zdá se, že nejsou inteligentní, žerou lidské bytosti a nejhorší ze všeho je, že to asi dělají pro potěšení než kvůli zdroji potravy. Malé procento lidstva přežije ve městě chráněném extrémně vysokou zdí, dokonce větší než nejvyšší z obrů.
V současnosti město nevidělo obra víc jak 100 let. Dospívající chlapec Elen a jeho sestra Mikasa se stanou svědky toho, jak jsou hradby zničeny superobrem, který se objevil zničehonic. Menší obři se hrnuli do města a dvě děti s hrůzou sledovaly, jak byla jejich matka snědena zaživa. Elen slíbí, že zabije každého obra a tak pomstí celé lidstvo.

Nefunkční anime

7. dubna 2013 v 16:17 | otakuu04 |  Nefunkcne Videa
Všetky nefunkčné anime
1.Beelzebub
2.Brave 10
3.Code geass 1
4.Code geass 2
5.Darker than black - Kuro no Keiyakusha
6.FullMetal Alchemist
7.Fairy tail
8.Nurarihyon no Mago
9.Seikon no qwaser 1
10.Seikon no qwaser 2
11.Togainu no chi
12.Zero no tsukaima: princess no Rondo
13.Zero no tsukaima Futatsuki no Kishi
14.Zero no tsukuima
Celkovo je 54...
38 funkčnich(anime)
14 nefunkčnich(anime)
2 hentaie

Btooom! cz tit

7. dubna 2013 v 15:29 | otakuu04 |  Anime(Sem sa Pridáva)
Dvaadvacetiletý nezaměstnaný Sakamoto Ryouta žije se svou matkou. V reálném světě na něm nemusí být nic zvláštního, ale v online světě je jeden z top světových hráčů bojové hry Btooom! Jednoho dne se vzbudí na tropickém ostrově, ale nevzpomíná si, jak se tam dostal. A zatímco prohlíží terén, Ryouta někoho spatří. Tak volá o pomoc. Jenže cizinec mu odpoví bombou! Ryouta si uvědomuje, že je uvězněn v nějaké reálné verzi své oblíbené hry a jeho život je v nebezpečí! Přežije Ryouta dostdlouho na to, aby zjistil jak a proč se dostal na ostrov?
Počet epizod: 12
Žánry: Akční, Ecchi, Podle mangy, Seinen


------------
Tonari no kaibutsu-kun boli pridané všetki dieli=Tonari no Kaibutsu-kun
Tak isto Code breaker boli pridané všetki dieli(Ešte aj 1 diel OVA)=Code Breaker