Květen 2012

Manyuu Hiken-Chou cz tit

20. května 2012 v 7:58 | otakuu04 |  Manyuu Hiken-Chou
Žánry: Ecchi, Erotické, Houp houp, Ninjové, Obrovská prsa, Podle mangy, Seinen, Velká prsa
Pocet ep 9/12
V době Edo jsou prsa vším. Žena, která nemá prsa, jakoby neexistovala a je považována za odpad. Dominantní rodinou jsou zde Manyuu, s jejich praktikou useknout prsa bez toho, aniž by ublížili tělu. Jedna mladá dívka jménem Chifusa se to však rozhodne změnit, od rodiny Manyuu uteče a bojuje pro svět nezaměřený na prsa.
(zase po dlhý dobe užite si)
DOWNLOAD

Elfen Lied cz tit

14. května 2012 v 19:45 | otakuu04 |  Elfen Lied
Elfen Lied
Vznikl nový druh člověka - diclonius, od běžných lidí se liší jen dvěma rohy, zničující silou v podobě vektorů (Stínové ruce, které dokáží procházet skrze předměty. Mohou vám třeba sáhnout do těla a vytrhnout srdce.) a neskutečnou brutalitou. Není divu, že se je běžní lidé snaží vymýtit a docela se jim to i daří, tedy dokud jedna z dicloniusů neunikne a cestou nepovraždí desítky lidí. Naštěstí jedna dobře mířená střela do hlavy a z nebezpečné stvůry se stává roztomilá dívenka, která neřekne nic jiného než "Nyuu".
Žánry: Akční, Ecchi, Erotické, Horor, Násilí, Pocity úzkosti, Přestřelky, Sci-fi, Seinen, Supersíla, Tragédie
Počet epizod: 13
(užite si!)
Download

Sankarea cz tit

14. května 2012 v 19:25 | otakuu04 |  Sankarea

Sankarea

Počet epizod: 12
Žánry: Fantasy, Fantasy ze současnosti, Podle mangy, Shounen
Chihiro Furuya je kluk, který je posedlý zombíky. Sbírá figurky, dívá se na filmy a hraje hry se zombíky a dokonce se zajímá jen o zombie dívky. Když Furuyovi zemře kočka, začne s experimentem, který má udělat z jeho kočky zombie kočku, podle prastaré knížky, kterou si koupil v obchodě. Ale co se stane, když během experimentu uvidí, jak se poblíž prochází nejhezčí holka z nedaleké dívčí školy a přeje si zemřít a znovuzrodit se jako jiná osoba?
(sem lenivej:) takže sice po dlhy dobie ale je tady další anime tak si užijte)
Download

Full metal panic! cz tit

7. května 2012 v 18:13 | otakuu04 |  Full metal panic!
Žánry: Akční, Groteska, Mecha, Ozbrojené složky, Pilotovaní roboti, Sci-fi, Seinen
Počet epizod: 24
Kaname Chidori je krásná šestnáctiletá Japonka a studentka střední školy, která nevybočuje nijak z chování středoškoláků. Ovšem Kaname Chidori je něčím výjimečná, je totiž jedna z whispered. Což jsou výjimeční lidé s vrozenou znalostí Black technologie. Když se japonská protiteroristická organizace Mithril vedená šestnáctiletou kapitánkou Telethou Testarossou dozví, že slečnu Chidori chtějí unést a využít na zdravotní pokusy, tak pověří jednoho vojáka aby ji 24 hodin 7 dní v týdnu hlídal. Mladý seržant Sousuke Sagara je pověřen tímto úkolem. Sagara ovšem jako správný ochránce vidí v každém, kdo se k slečně Chidori přiblíží, teroristu. A tak organizace Mithril a hlavně seržant Sagara budou mít plné ruce práce, aby Kaname ochránili.
(davam sem po nie kratkej dobe dalsie anime tak si uzijte,onine)
ONLINE