Leden 2012

Togainu no Chi cz tit

20. ledna 2012 v 21:19 Togainu no Chi
togainu no chi.jpg
Počet dílů: 12
Obsah: Akira, mistr pouličních zápasů, je neprávem obviněn z vraždy a odeslán do Toshimy, města bez jakýchkoliv zákonů, kde probíhá krutá hra zvaná Igra. Aby byl zproštěn obvinění z vraždy, musí porazit krále Toshimy Il Reho. Jenže co zprvu vypadalo jako hra, se mění na boj o holý život. V ulicích číhá nebezpečí, o kterém se mu nesnilo.
Místní droga Rein dodává lidem nadlidskou sílu, kterou zneužívají k vraždění nováčků. Navíc nocí obchází temný stín Shiki, který je stejně nemilosrdný jako silný. A ani sám Akira není obyčejný, jak si celý život myslel. Kdo je tajemný modrooký muž, který vše sleduje? Jakou spojitost má s Shikim i samotným Akirou? A kdo je vůbec záhadný král vrahů, Il Re?
Žánr: akční, postapokalyptické, shounen-ai
Togainu no Chi (12/12 potrebna registrace all,HOTOVY PREKLAD)ZDROJ:animetym.net
Registrace TU

Kore wa Zombie Desuka?(cz tit)

5. ledna 2012 v 14:30 Kore wa Zombie Desuka?
Obsah:Príbeh anime sleduje osud lenivého stredoškoláka Ayumy Aikawy, ktorý pride o život pod rukou sériového vraha. Avšak vďaka dievčaťu Yuu nekromancerke, ktorú stretol tesne pred svojou smrťou, je Ayumu privedený späť k životu, ako zombie. Je prebudení do sveta a obklopený masou shoujo (dievča s magickými zbraňami) a ninja upírkou. Časom sú Ayumovi pridelené povinnosti masou shoujo od magickej bojovníčky Haruny.
Žáner: Fantázia zo súčasnosti, Hárem, Lolitky, Nahota, Násilie, Paródia, Shounen, Upíri
(12/12 potrebna registrace,HOTOVY PREKLAD)ZDROJ-animetym.net
Registrovat TU
----------Online-------------------------Download--------------

Beelbezub (cz tit)

5. ledna 2012 v 12:50 Beelbezub
spring2011-8-beelzebub.jpg
Žánry: Akční, Delikventi, Démoni, Komedie, Podle mangy, Shounen, Školní život
Obsah:Oga Tatsumi si žije spokojeným životem nejsilnějšího rváče na škole pro mladistvé delikventy. Jednoho dne mu je ovšem svěřen do péče syn vládce podsvětí, Beel. Osud světa visí na vlásku a nic na tom nezmění ani Hilda, chůva z podsvětí, která má Tatsumimu pomáhat
(44/? na vse potrebna registrace)ZDROJ:animetym.net
Registrovat TU

Seikon no Qwaser 2 cz tit

3. ledna 2012 v 13:57 Seikon no Qwaser 2
Cover
Obsah:Pokračování anime Seikon no Qwaser podle mangy, které se odehrává v soukromé Seirei akademii, kde jsou jen dívky. V této akademii musí Sasha najít Hromovou Magdalenu, která byla svědkem existence mocného prastarého kruhu, jehož vytvoření je velká záhada.
Žánry: Action, Boing, Comedy, Ecchi, Large Breasts, Manga, Nudity, Shounen, Super Power
(8/12 pre vsetky potrebna registrace,nepreklada se)ZDROJ-animetym.net
Registrovat TU

Dance in the Vampire Bund(cz tit)

3. ledna 2012 v 13:42 Dance in the Vampire Bund
Žánry:Akční, Lolicon, Manga, Násilí, Seinen, Upíři
Obsah: Mina Tepes, upíří princezna, chce, aby se upíří existence přestala před lidmi popírat, a tak využije svého nemalého jmění, a pomůže Japonsku splatit státní dluh. Na oplátku dostane povolení si zde vytvořit vlastní čtvrť, která se má stát budoucím přístavem pro všechny upíry světa. Jenomže ne všichni upíři s tím souhlasí - nechtějí, aby se lidé o nich cokoliv dozvěděli. Jedinou jejich možností je tedy zavraždit Minu, a taky se o to pokusí. Jenomže neskrývá se za tímto cirkusem něco jiného?
(12/12 vsetky funkcni,na vsetky potrebna registrace,HOTOVY PREKLAD)ZDROJ-animetym.net
Registrace TU