Prosinec 2011

Code Geass 2(cz tit)

30. prosince 2011 v 11:55 Code Geass 2
Obsah:Code Geass R2 nabízí vše, co jeho předchozí série. Napětí, akci a pochopitelně množství nejrůznějších mecha strojů. A i když jde v novém Code Geassu pořád o stejnou zápletku jako v předchozí sérii - hlavní hrdina chce pomstít smrt své matky a vytvořit dokonalý svět pro svou malou sestřičku - děj se opět začíná točit i okolo jiných věcí, jako jsou hlubší vztahy hlavních hrdinů.
(8/25 na vsetky potrebna registrace)ZDROJ-animetym.net
Registrace TU

Code Geass 1 (cz tit)

30. prosince 2011 v 11:18 Code Geass 1

Žánry: Akční, Mecha, Násilí, Ozbrojené složky, Pilotovaní roboti, Sci-fi, Seinen, Supersíla
Obsah:Japonsko bylo napadeno a dobyto Britským impériem. Nyní je známo jako 'Area 11' a její občané označováni jako 'Jedenáctí'. Britský mladík, Lelouch, dostane speciální sílu GEASS od záhadné dívky. Absolutní moc, která dovoluje uživateli dávat příkazy ostatním. Lelouch se rozhodne sílu využít při zničení Britského impéria.
(25/25 2 dily sov necele.na vsetky nutna registrace,HOTOVY PREKLAD)ZDROJ-animetym.net
Registrace TU
Prosím o Komentar jak se libilo atd..:)

Seikon no Qwaser 1 cz tit

23. prosince 2011 v 22:44 Seikon no Qwaser 1
Cover
Obsah:Děj se odehrává kolem St. Mikhailovi Akademie, ve které byl řiditel Yamanobe Yudai, který zmizel a zanech po sobě svoje dcery Tomo Yamanobe a adoptovanou Mafuyu Oribe. Jednoho dne obě narazí na šedovlasého kluka Alexandera Nikolaeviche Hella. Téhož večera záhadný kluk zmizí z jejich domu a Mafuyu se ho vydá hledat, ale v kostele ji napadne neznámá osoba. Před smrtí ji zachrání ten neznámý kluk s Terezou Beria, která ji vysvětlí, že Alexander zkráceně Sasha je Qwaser, který ovládá prvek Železa. Od této chvíle se měni St. Mikhailovova Akademie na bojiště mezi Qwasery Athose a Adepty. Athos je organizace chránící před světem tajemnou ikonu Tsarytsin Theotokos, kterou chtějí Adepti získat a změnit celý svět podle svého. Každý Qwaser ovládá různý prvek a zvětšuje svojí sílu pomoci zázračné tekutiny Soma, která je obsažená v ženských prsách.
žánr:yAction, Boing, Comedy, Ecchi, Large Breasts, Manga, Nudity, Shounen, Super Power
Seikon no Qwaser 24/24 cz tit(na vse nutna registrace)ZDROJ-animetym.net
Registrace TU
Prosím o Komentar jak se libilo atd..:)

Nefunkcne videa

21. prosince 2011 v 16:12 Nefunkcne Videa
Tady prosím nahlaste nefunkcni video/a kdyby ste nejake našli

Kaichou Wa Maid-sama(cz tit)

17. prosince 2011 v 15:37 Kaichou wa Maid-sama
kaichou_wa_maid-sama.jpg
Žánr: shōjo, romantická komedie
Obsah:Ayuzawa Misaki je předsedkyní studentské rady na bývalé chlapecké střední škole. Aby uchovala nějaká pravidla, musí klukům vládnout železnou rukou. Ale protože její rodina je chudá, musí tajně pracovat jako maidka. Co se stane, když to zjistí Usui Takumi, nepředvídatelný nejoblíbenější kluk ze školy?
Kaichou Wa Maid-sama(26/26 ,HOTOVY PREKLAD)
Prosím o Komentar jak se libilo atd..:)
Zero no Tsukuima Princess no rondo(cz tit)

17. prosince 2011 v 14:33 Zero no Tsukaima: Princess no Rondo
Žánr: školní komedie, ecchi, magie
Obsah:Po tom, co se všechno stalo ve druhé sérii, zůstal Saito opět s Louise, tentokrát ale už jako její kluk. Jenže nastává problém. Jelikož Saito na konci druhé série zemřel a poté byl oživen tajemnou elfkou, byla jeho smlouva s Louise zrušena a ze Saita je už zase jen obyčejný kluk bez schopností Gandalfra (ale nebojte, ne na dlouho).
Zero no Tsukuima Princess no rondo(12/12,HOTOVY PREKLAD)
Prosím o Komentar jak se libilo atd..:)

Zero no tsukuima Futatsuki no Kishi(cz tit)

17. prosince 2011 v 14:02 Zero no Tsukaima Futatsuki no Kishi
Zero_no_Tsukaima_Futatsuki_no_Kishi.jpg
Žánry: Akční, Dobrodružné, Draci, Ecchi, Fantasy, Feudální válčení, Groteska, Komedie, Magie, Násilná odplata za neúmyslný dotek, Ozbrojené složky, Paralelní vesmír, Podle novely, Romantika, Seinen
Obsah:Pokracovani 1 serie
Zero no Tsukuima Futatsuki no Kishi(12/12
HOTOVY PREKLAD

Zero No tsukuima (cz tit)

17. prosince 2011 v 13:11 Zero No Tsukuima
zero kat.jpg
Žánry: Akční, Dobrodružné, Fantasy, Feudální válčení, Magie, Ozbrojené složky, Paralelní vesmír, Podle novely, Romantika, Seinen
Obsah:Hiraga Saito si takhle jednou ráno vyrazil na nákup a co čert nechtěl, objevil se před ním portál, který ho přenesl do magického světa. Když se rozkouká, zjistí že ho vyvolala Louisa, nešikovná mladá čarodějka, které se doposud nepodařilo seslat jediné povedené kouzlo, místo obvyklého zvířecího pomocníka. A tak zatím, co ostatní mají své myši, žáby a draky, Louisa má člověka. To jí ale nijak nebrání v tom, aby s ním jednala na stejné úrovni. Saito tak stojí před neveselým údělem celoživotního posluhování a praní kalhotek.
Zero No Tsukuima(1 serie,13/13 2 na stahnuti,HOTOVY PREKLAD)
Prosím o Komentar jak se libilo atd..:)