Říjen 2011

Ao No Exorcist(cz tit)

24. října 2011 v 16:36 Ao No Exorcist
Žánr: Akční, Démoni, Dobrodružné, Fantasy, Fantasy ze současnosti, Podle mangy, Shounen
AMV
Obsah:Existují dva naprosto rozlišné světy : Assiah je svět obývaný lidmy a Gehenna naopak démony...Rin a Yukio jsou dvojčata vychovávána duchovním, kterého považují za svého otce. I když jsou dvojčata, tak jsou naprosto rozdílní. Mladší Yukio se skvěle učí, je oblíbený a podle všeho ho čeká slibná budoucnost - přesný opak strašího bratra Rina, který se učí zle, nemůže si najít práci a rvačky jsou u něj na denním pořádku. Poté co Yukio odejde na školu se na povrch vyklube něco, co změní celý Rinův život. Rin zjistí, že ve skutečnosti je syn Satana, který chce posednutím jeho tělo vstoupit do Assiah (světa lidí). Aby toho nebylo málo tak muž, který ho vychovával a kterého považoval za otce zemře a on při marné snaze o jeho záchranu probudí své skryté síly a stane se démonem. Rin se stává zřetelným nebezpečím pro všechny lidi a proto exorcisté rozhodnou, že má zemřít. Rin má však plán. Rozhodne se stát exorcistou a zničí Satana. Nastoupí tedy na školu pro exorcity. kde potkává učitele s pověstí velmi dobrého exorcisty - tento učitel je jeho mladší dvojče Yukio.
Anime:Ao No Exorcist(25/25),HOTOVY PREKLAD
Prosím o Komentar jak se libilo atd..:)

Death Note(cz tit)

24. října 2011 v 13:54 Death note


Žánr:Detektívka, Shounen, Thriller
AMV
Obsah:Hlavní hrdina příběhu, Light Yagami, je velmi inteligentní a nadaný středoškolský student (později student vysoké školy). Light jednoho dne našel na dvoře školního pozemku černý sešit, označený jako "Zápisník smrti" (Death Note), který do světa lidí úmyslně upustil bůh smrti (šinigami) jménem Rjuk. Light zjistil (z pravidel, které byly napsány v zápisníku), že majitel tohoto sešitu dokáže zabít jakéhokoliv člověka na Zemi, pokud zná jeho jméno a obličej. Po prvotní nedůvěře se Light přesvědčil, že zápisník funguje a záhy se rozhodl stvořit Nový svět, ve kterém neexistuje kriminalita a všichni zločinci jsou okamžitě potrestáni. Light proto začal do zápisníku psát jména všech zločinců, kteří byli ohlášeni v televizních zprávách a ti pak okamžitě zemřeli na srdeční selhání.
Brzy se Lightovi ukáže bývalý majitel zápisníku - šinigami Rjuk - a od té doby s ním zůstane sleduje každý jeho krok. Zároveň se ale o nezvykle vysokém počtu mrtvých zločinců dozví policie a s ní i vrchní policejní vyšetřovatel Sóčiro Yagami, Lightův otec. Ten, společně s dalšími policisty, začne pátrat po Kirovi (přezdívka, kterou veřejnost dala bytosti, která stojí za tímto případem). Light, resp. Kira, pomocí otcova počítače zjišťuje aktuální informace přímo od policie a tak se mu daří s vyšetřovateli držet krok. Záhy byl povolán světoznámý detektiv zvaný L. Tento tajuplný detektiv začal na Kirově případu pracovat s policií inkognito a brzy zjistil, že Kira pochází z Japonska a dokáže zabíjet pouhou myšlenkou. Light v "L"ovi vidí největšího nepřítele a hrozbu a zahají tak plán, jak ho zabít.
Anime:Death Note(37/37),HOTOVY PREKLAD